top of page

SZAKMAI
FRISSITŐ

Három teljesen külön úton induló cég hasonló céllal: olyam módon támogatni a szervezeti munkavégzést, hogy az amellett, hogy hatékony, szórakoztató is legyen. Íme néhány olyan helyzet, amelyeket az egyes bemutatkozó megoldások megcéloztak:

Várnagy Priszcilla

 

Priszcilla a Be-novative cégvezetője. Eddig több, mint 12 innovációs projektet vezetett 1,5 év alatt multinacionális partnerségekben vagy tisztán magyar vállalatoknál. Az Európai Bizottságtól 500.000 eurót nyert nyitott innovációs projekt-ötletére és pályázatára, amit a Trebag Kft-nek köszönhetően ma 8 országban valósítanak meg. OTDK 2. helyezett kreativitásról és önértékelésről szóló pszichológiai kutatása.

Szertics Gergely

 

Gergő közgazdasági diplomáját a Corvinus Egyetemen szerezte, ahol vezetési tanácsadóként végzett. Érdeklődése az emberek és a tudás fejlesztése volt az egyetem elejétől kezdve, így egyenes út vezetett a szervezetfejlesztés területére.

 

Az MCS Kft-nél szerezte junior tanácsadói tapasztalatait, majd két évvel később csatlakozott a CoVa csapatához, ahol önkormányzatok szervezetfejlesztését végezte. Ebből a tapasztalatból fejlődött ki az a gondolat, hogy a tapasztalatok átadhatósága fontos és ma már informatikailag is támogatható lehetőség. Ennek hatására a CoVa keretein belül létrejött termékfejlesztési csoport vezetőjeként részt vett a fejlesztésben és megvalósításban.

 

Később a projekt Gergő, mint ügyvezető igazgató vezetésével egy önálló, Analogy Dialogue névre hallgató cégként kezdett működni. 

Gergő rendszeresen tart előadásokat egyetemeken, főiskolákon.

Dr. Kiss Ferenc

 

Ferenc kutatási és fejlesztési igazgató, Információs Társadalomért Alapítvány. Okleveles Villamosmérnök (BME, 1992), vezetés-szervezés dr. univ. (kockázatkezelés, BME, 1996), bankinformatikus szakmérnök (BME, 1999), gazdálkodástudomány PhD (infomációmenedzsment, BME, 2004). 1992-től folyamatosan aktívan oktat a felnőttképzésben és számos felsőoktatási intézményben. 1995-1996 között elemzési szakértő és értékesítési vezető a SAS Institute magyarországi képviseletén. 1997-2007 között egyetemi adjunktus, 2002-től tanszékvezető-helyettes, 2006-től mb. tanszékvezető a BME Információ- és Tudásmenedzsment Tanszéken. Ezidő alatt a BME Bankinformatikus képzés vezetője és egyik oktatója. Több hazai és külföldi szakmai szervezet tagja, pl. a McLeod Institute of Simulation Sciences Hungarian Satellite Center igazgatója, az MTA Gazdálkodástudományi Bizottság Tudásmenedzsment Albizottság alelnöke, valamint több szakmai folyóirat szerkesztőbizottságának tagja.

 

Széleskörű vállalati projekttapasztalatot szerzett kutatási, fejlesztési és tanácsadási munkák során hazai és külföldi pénzintézeteknél, vállalatoknál, kormányzati és nonprofit szervezeteknél, főként adatelemzési, vállalati és pénzintézeti kockázatkezelési, döntéstámogatási és szimulációs modellek valamint információmenedzsment és tudásmenedzsment modellek és rendszerek kutatásában, fejlesztésében.

Magyar technológiai innovációk 

a HR szolgálatában

bottom of page