

Szertics Gergely
CEO
Gergely a Practify egyik alapító tagja és ötletgazdája. Négy éve építi teljes erőbedobással a metodológiát és a szoftvert, előtte maga is tréner és szervezetfejlesztési tanácsadó volt öt évig. Gergely az innováció és a jövőkutatás szerelmese, folyamatosan igyekszik összekapcsolni az agykutatás, a mesterséges intelligencia fejlesztés, a pozitív pszichilógia és a vezetéselméletek trendjeit a termékszálakkal, hogy minél izgalmasabb és praktikusabb terméket hozzunk létre. A legizgalmasabb kihívásnak mégis a szervezetépítést tartja: "Kialakítani és működtetni egy világ színvonalú szervezetet, amely a semmiből képes felnőni az élvonalba, miközben folyamatosan megújul, és csapatként küzd meg a növekedés során felmerülő újabb és újabb nehézségekkel... szerintem ez a legigazibb kaland."

Magos Anna
organizational psychologist
Szervezetpszichológusként Anna szenvedélye a motiválás, fejlődés és fejlesztés, legyen szó egyénekről, csoportokról, vagy szervezetkről. Energiával tölti fel, ha nemzetközi ügyfelekkel dolgozik. A Practify-nál Anna a nemzetközi kapcsolatok és projektek vezetéséért felelős.

Brindzik András
Business Development Director
András a Practify magyarországi üzletfejlesztési igazgató. Elsődleges feladata a potenciális partnerekkel való kapcsolatépítés - legyen az akár képzőcég vagy nagyvállalat fejlesztési osztálya - és hogy üzleti együttműködést kössön velük. Azokat a potenciális partnereket keresi, akik a képzési programjaik eredményességét és hatását szeretnék növelni. Amikor megtalálja őket, segít nekik annak megismerésében, hogy a Practify miként tudja elvárásaikat az igényeket meghaladóan kielégíteni. András a Practify-t megelőzően 2 évig dolgozott egy telekommunikációs rendszerfejlesztő cégnél a Deverto Systems-nél, ahol helyi és nemzetközi partnerkapcsolatokat épített, valamint több száz millió Ft értékben értékesített projekteket. Tapasztalatai között van még több mint 4 év kereskedelmi tevékenység a telekommunikációs és IT szektorban a Magyar Telekomnál és a Bravogroup-nál. Több mint 14 éve él együtt szerető párjával és több mint 8 éve gyakorol tai-chit, hogy biztosítsa a munka-szabadidő közötti egyensúlyt.

Kószó Judit
UX designer
Judit UX designerként a felhasználói élmény fejlesztésért felelős a Practify felületén. Ipari termék- és formatervező mérnökként jártas szoftverergonómia és a felhasználó tesztelés területén, ismereteit különböző grafikai és UX tervezési projektekben bővítette tovább. Az elmúlt 10 évben számos területen szerzett tapasztalatot, dolgozott trénerként, esztétikával kapcsolatos területeken (fotográfia, makeup, styling), illetve részt vett nagyvállalati folyamatok fejlesztésében. A Practify UX design kihívását az teszi igazán élvezetessé számára, hogy különböző területeken szerzett kompetenciáit integráltan használhatja a felhasználói élmény tervezésekor. A termék jövőjének megálmodása és képernyőtervekké formálása, vagy az elkészült tervek felhasználói tesztelése során egyaránt hasznosíthatja kreativitását és kommunikációs képességeit egy dinamikus, versenyképes csapat tagjaként.

Demendy Zoltán
Implementációs tanácsadó
Zoltán szakmai hátterében található írás, tanácsadás, képzés és népszerű délkelet-ázsiai fogyasztói kultúra.
A Practify csapatában feladata személyek és szervezetek támogatása abban, hogy képzésutánkövetést tudjanak alkalmazni és ezt beépítsék folyamataikba és gondolkodásukba. Emellett projekteket koordinál, támogatja a marketing csapatot, tendereket ír és rettenetes édességeket osztogat.

Bodnár Attila
Product owner
Attila a Practify Product Ownere és a képzésutánkövetési módszertanának fejlesztője. Elsődleges feladata, hogy, a Practify egy olyan termék legyen, amely úgy elégíti ki az utánkövetés szakmai igényeit, hogy a résztvevők játékként, flowban éljék meg a tanulás folyamatát.
Munka - és szervezetpszichológusként a tartós viselkedés-változásokat eredményező eszközök és módszerek után kutatott. Így sajátította el a T-csoport módszertanát, majd 2,5 évet trénerként dolgozott. Ekkor ismerkedett meg a Practify rendszerével és alkalmazta először a gyakorlatban. Egy 10 hónapos vezetőképzési folyamat során tapasztalta meg a Practify képzésekhez adott értékét.
Jelenleg a solution focus és a Gamification módszertanában fejleszti magát és ezeknek az irányzatoknak szellemiségét ülteti át a Practify megoldásaiba. Így született többek között “A játékosítás a képzésutánkövetésben” című oktató whorkshop, ahol a résztvevők egy társasjátékban ismerhették meg a Practify módszertanát.
János a Practify magyarországi üzleti területeit fogja össze, melynek célja a magyar piaci igények magas szintű kiszolgálása. A hazai készségfejlesztés hatékonyságának növelését célul kitűző partnerekkel tart kapcsolatot és támogatja őket. Ezen kívül munkája során fontos szerepet kap a Practify termék- és szolgáltatásfejlesztés számára az üzleti igények és felhasználói visszajelzések közvetítése is. János korábbi képzés- és kompetenciafejlesztési, valamint tudásmenedzsment területeken szerzett tapasztalatai mellett sokat merít az ösztönzési rendszerek, konstruktív versengés, valamint tudásmegosztás feltételeinek megismerését célzó kutatási hátteréből is.

János Salamon
Régió menedzser

Tamás Ducsai
Szoftver fejesztő
Tamás 1 éve csatlakozott a Practify csapatához.
A termékfejlesztés vezetéséért, a backend fejlesztésért és a futó ügyfélprojektek üzemeltetéséért felel.
Korábban számos nemzetközi startup projekt fejlesztésén dolgozott.
Kedvenc eszköze a Ruby és Ruby on Rails, amely hatékony fejlesztést tesz lehetővé.

Bárnai Árpád
Bevezetési tanácsadó
Árpád két éve csatlakozott a Practify csapatához. Korábban szerteágazó tapasztalatot szerzett tanulási folyamatok támogatásáról. 5 éven át dolgozott egy gyermekotthonban, ahol olyan tapasztalati tanulásra építő programok kialakításán dolgozott, ami a családon kívül nevelkedő fiatalok önálló életkezdését segíti elő. Az ezt követő 5 évben képzőként, facilitárorként és megoldásközpontú coachként gazdagította a eszköztárát s ez a tanulási folyamat azóta is tart. A Practify csapatának tagjaként leginkább az lelkesíti, hogyan lehet új módokon megteremteni egy támogató tanulási közeget, ahol könnyed, játékos és önszervező a tanulás folyamata. Ennek megteremtésében segíti a cég partnereit is egy-egy projektjük személyre, csoportra szabásával.